KPP Hajnówka

Aktualności

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Komunikacja z osobami głuchoniemymi
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
NIEBIESKA LINIA
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
NBO

Ruch drogowy

 1. „Nigdy Nie Jeżdżę po Alkoholu” – działania w Hajnówce

  180 skontrolowanych kierujących, to efekt akcji „Trzeźwy Poranek” przeprowadzonej dzisiaj przez hajnowskich policjantów w ramach ogólnopolskiej kampanii „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”.

 2. "Błysk” w Hajnówce

  Hajnowscy policjanci prowadzą na terenie miasta działania prewencyjne pod nazwą „Błysk”. Mają one na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ramach działań, w rejonach przejść dla pieszych policjanci drogówki monitorują ruch pieszych i pojazdów.

 3. Hajnowscy mundurowi przypominają o odblaskach

  Hajnowscy policjanci w ramach prowadzonych działań przypominają o konieczności noszenia elementów odblaskowych przez pieszych poza terenem zabudowanym.

 4. Kompletnie pijany za kierownicą

  Hajnowski policjant wspólnie z funkcjonariuszem Straży Granicznej z Czeremchy zatrzymali 43-letniego kierowcę volkswagena. Mężczyzna siedzący za kierownicą był kompletnie pijany, a na dodatek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. O dalszym losie nieodpowiedzialnego 33-latka zadecyduje teraz sąd.

 5. Działania „Błysk” na hajnowskich drogach

  W trosce o bezpieczeństwo pieszych, hajnowscy policjanci prowadzą na terenie miasta działania „Błysk”. Mają one na celu ograniczenie liczby zdarzeń drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 6. Bądź widoczny - noś odblaski!

  Hajnowscy policjanci kontynuują działania ukierunkowane na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Mundurowi przypominają pieszym o konieczności noszenia odblasków poza obszarem zabudowanym w porze wieczorowo - nocnej, a kierowcom o zachowaniu szczególnej ostrożności.