KPP Hajnówka

Aktualności

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
NIEBIESKA LINIA
LATO 2015
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł

Ruch drogowy

 1. Trzeźwy poranek w powiecie hajnowskim

  Hajnowscy policjanci prowadzili dzisiaj rano na terenie powiatu działania „Trzeźwy poranek”. Mundurowi skontrolowali ponad 100 kierujących – w tym gronie znalazł się jeden, który wsiadł za kierownicę „na podwójnym gazie”.

 2. 10 osób oraz pies w daewoo, a kierowca na ”podwójnym gazie”

  Policjanci z hajnowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej daewoo, w którym podróżowało 10 osób oraz pies. W trakcie kontroli okazało się, że kierowca prowadzi "na podwójnym gazie", a pojazd nie ma aktualnych badań technicznych.

 3. Na polskich drogach jest bezpieczniej!

  Mniej wypadków drogowych oraz spadek liczby zabitych i rannych osób - tak przedstawia się bilans bezpieczeństwa na polskich drogach w lipcu. Według wstępnych danych w wypadkach zginęło o 32 osoby mniej niż w lipcu 2014 r. Spadła także liczba wypadków – o 542 oraz liczba osób rannych – o 752.

 4. Wypadek w okolicy Topiła

  33-letni kierowca land rovera najprawdopodobniej skręcając w prawo zderzył się z 44-letnim motocyklistą. W wyniku wypadku kierujący jednośladem mężczyzna ranny trafił do szpitala. Hajnowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają teraz okoliczności i przyczyny zdarzenia.

 5. Ruszyła nowa e-usługa „Bezpieczny autobus”

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych uruchomiło nową e-usługę „Bezpieczny autobus”, która pozwala on-line sprawdzić informacje o autokarze np. czy ma ważne badania techniczne oraz ubezpieczenie OC.

 6. Kierowca mitsubishi wjechał w drzewo

  33-latek kierujący mitsubishi, na prostym odcinku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia mężczyzna który miał niezapięte pasy bezpieczeństwa, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają teraz hajnowscy policjanci.