KPP Hajnówka

Aktualności

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Komunikacja z osobami głuchoniemymi
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
NIEBIESKA LINIA
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł

Ruch drogowy

 1. Wypadek przy ul. 3-go Maja w Hajnówce

  W piątek przy skrzyżowaniu ulic Lipowa i 3-go Maja w Hajnówce doszło do poważnego wypadku.

 2. W trosce o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego

  Hajnowscy policjanci regularnie prowadzą działania ukierunkowane na niechronionych uczestników ruchu drogowego, podczas których przypominają, że każda osoba poruszająca się po zmierzchu drogami poza obszarem zabudowanym musi, przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa, nosić elementy odblaskowe, umieszczone w sposób widoczny dla kierujących.

 3. Policja apeluje – NOŚMY ODBLASKI - bądźmy widoczni na drodze!

  Jesień, zmiana aury i szybko zapadający zmrok powodują pogorszenie się warunków drogowych. Ograniczona widoczność ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu, zwłaszcza pieszych i rowerzystów. Policjanci apelują o rozwagę i używanie elementów odblaskowych.

 4. Potrącenie pieszego w Hajnówce

  Kierowca volkswagena potrącił nietrzeźwego pieszego, który przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Na skutek zdarzenia 70-latek ranny trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają teraz hajnowscy policjanci.

 5. Działania „Truck-Bus” na terenie działania hajnowskiej komendy Policji

  Policjanci hajnowskiej drogówki, w ramach realizowanych działań pn. "Truck-Bus" kontrolują autobusy, pojazdy ciężarowe oraz dostawcze. Jednocześnie dzisiaj w godzinach porannych mundurowi przeprowadzili akcję „Trzeźwy poranek” podczas której sprawdzali trzeźwość kierujących.

 6. „Błysk” w Hajnówce

  Hajnowscy policjanci prowadzą na terenie miasta działania prewencyjne pod nazwą „Błysk”, mają one na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ramach tych działań w rejonach przejść dla pieszych policjanci drogówki monitorują ruch pieszych i pojazdów.