KPP Hajnówka

Blok KWP

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Kontrola autobusów
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
NIEBIESKA LINIA
Komunikacja z osobami głuchoniemymi
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Stop agresji drogowej
Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów
Policjant który mi pomógł

Ruch drogowy

 1. Działania „Truck-Bus” na drogach powiatu hajnowskiego

  Policjanci hajnowskiej drogówki, w ramach realizowanych działań "Truck-Bus", kontrolowali autobusy, pojazdy ciężarowe oraz dostawcze. Funkcjonariusze m.in. sprawdzali trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz dokonywali pomiarów prędkości.

 2. Bezpieczna droga do przedszkola

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce prowadzą regularne działania prewencyjne "Bezpieczna droga do szkoły". W ubiegłym tygodniu mundurowi odwiedzili dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 oraz Niepublicznego Przedszkola Językowego RED BUS w Hajnówce. Spotkania były doskonałą okazją do przypomnienia najmłodszym podstawowych przepisów ruchu drogowego, których należy przestrzegać poruszając się po drodze.

 3. Hajnowscy policjanci kontrolowali autobusy przewożące uczniów

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce w ramach ogólnopolskich działań „Bezpieczna droga do szkoły/domu” prowadzą kontrole autobusów szkolnych na terenie całego powiatu. Głównym celem prowadzonych kontroli jest poprawa bezpieczeństwa dzieci i młodzieży dowożonych do i ze szkół zbiorowymi środkami transportu. Dzisiaj mundurowi sprawdzili autobusy, którymi dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Hajnówce wyruszały na wycieczki szkolne.

 4. Zamiast mandatu - cytryna

  Policjanci hajnowskiej drogówki, wspólnie z młodzieżą z Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białowieży przeprowadzili akcję „Cytryna”, która miała na celu propagowanie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 5. Kolejne zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Hajnowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Jechał o 69 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu hajnowskiego.

 6. Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego- działania na terenie powiatu hajnowskiego

  Hajnowscy policjanci w dniach 22-28 sierpnia prowadzą na terenie powiatu działania prewencyjne pn. „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”. Działania te ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, głównie pieszych. Policjanci przypominają i apelują o rozwagę na drogach, używanie elementów odblaskowych zwłaszcza podczas poruszania się poboczami i podczas przechodzenia przez jezdnię.