KPP Hajnówka

Aktualności

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Stop agresji drogowej
NIEBIESKA LINIA
Policjant który mi pomógł
Ludzie to nie towar
Kieruj się rozsądkiem
LATO 2015
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli

Ruch drogowy

 1. Kierowca mitsubishi wjechał w drzewo

  33-latek kierujący mitsubishi, na prostym odcinku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia mężczyzna który miał niezapięte pasy bezpieczeństwa, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają teraz hajnowscy policjanci.

 2. Działania hajnowskiej policji "Bezpieczny weekend"

  Policjanci z hajnowskiej drogówki, w związku z rozpoczęciem wakacji, prowadzili w ostatnich dniach wzmożone działania „Bezpieczny weekend”. Niestety i tym razem nie obyło się bez mandatów oraz kierowców zatrzymanych za jazdę na „podwójnym gazie”.

 3. Zderzenie motocyklisty z żubrem

  Kierujący motocyklem 28-latek, w rejonie Białowieży, zderzył się żubrem, który niespodziewanie wbiegł na drogę. W wyniku wypadku motocyklista, z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają hajnowscy policjanci

 4. Zmany w przepisach ruchu drogowego - policjanci informują!

  Od 18 maja 2015 roku wchodzą w życie ważne zmiany w obowiązujących przepisach ruchu drogowego. Podlascy policjanci informują kierowców o tych zmianach i apelują o zapoznanie się z nowymi przepisami.

 5. Powiatowe eliminacje "Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym"

  W poniedziałek w Hajnówce odbyły się powiatowe eliminacje „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”. W przeprowadzeniu rozgrywek pomiędzy uczniami z podstawówek i gimnazjów pomagali hajnowscy policjanci ruchu drogowego.

 6. Wypadek na trasie Hajnówka - Narew

  20-letni kierowca bmw najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu mercedesowi. W wyniku zderzenia pojazdów obaj kierujący ranni trafili do szpitala. Okoliczności wypadku szczegółowo wyjaśniają teraz hajnowscy policjanci.