KPP Hajnówka

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Komunikacja z osobami głuchoniemymi
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
NIEBIESKA LINIA
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów

Ruch drogowy

 1. Działania „Truck-Bus” na drogach powiatu hajnowskiego

  Policjanci hajnowskiej drogówki, w ramach realizowanych działań "Truck-Bus", kontrolowali autobusy, pojazdy ciężarowe oraz dostawcze. Funkcjonariusze m.in. sprawdzali trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz dokonywali pomiarów prędkości.

 2. W trosce o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów

  Mundurowi z hajnowskiej drogówki, w ramach działań „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” ukierunkowanych na bezpieczeństwo pieszych, sprawdzają czy zarówno kierowcy jak i niechronieni uczestnicy ruchu drogowego przestrzegają przepisów.

 3. ,,Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego’’ na hajnowskich drogach

  Policjanci z hajnowskiej drogówki po raz kolejny uczestniczyli w ogólnokrajowych działaniach ,,Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego’’. Podczas akcji funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez pieszych, rowerzystów oraz kierowców samochodów, naruszających prawa niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 4. „Dzień odblasków” na drogach powiatu hajnowskiego

  Hajnowscy policjanci aktywnie włączyli się do ogólnopolskiej akcji pod nazwą „Dzień Odblasków” organizowanej w ramach projektu „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Wczoraj działania takie funkcjonariusze WRD wraz z dzielnicowymi przeprowadzili na drogach powiatu hajnowskiego. Za wzorowe zachowania w ruchu drogowym piesi i kierujący byli nagradzani odblaskami lub zawieszkami zapachowymi promującymi akcję.

 5. Zatrzymany bez prawa jazdy, ubezpieczenia OC i ważnych badań technicznych

  Hajnowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli volvo, w trakcie kontroli okazało się, że kierujący ma orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych jak również, pojazd którym się poruszał nie miał ważnych badań technicznych i ubezpieczenia OC.

 6. "Trzeźwy Poranek" na hajnowskich drogach

  Hajnowscy policjanci prowadzili dzisiaj rano na terenie powiatu Hajnowskiego działania kontrolne „Trzeźwy poranek”. Mundurowi skontrolowali 178 kierujących – w tym gronie znalazł się jeden, który wsiadł za kierownicę „na podwójnym gazie”.