KPP Hajnówka

Aktualności

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
NIEBIESKA LINIA
LATO 2015
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł

Ruch drogowy

 1. Wypadek w okolicy Topiła

  33-letni kierowca land rovera najprawdopodobniej skręcając w prawo zderzył się z 44-letnim motocyklistą. W wyniku wypadku kierujący jednośladem mężczyzna ranny trafił do szpitala. Hajnowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają teraz okoliczności i przyczyny zdarzenia.

 2. Ruszyła nowa e-usługa „Bezpieczny autobus”

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych uruchomiło nową e-usługę „Bezpieczny autobus”, która pozwala on-line sprawdzić informacje o autokarze np. czy ma ważne badania techniczne oraz ubezpieczenie OC.

 3. Kierowca mitsubishi wjechał w drzewo

  33-latek kierujący mitsubishi, na prostym odcinku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia mężczyzna który miał niezapięte pasy bezpieczeństwa, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają teraz hajnowscy policjanci.

 4. Działania hajnowskiej policji "Bezpieczny weekend"

  Policjanci z hajnowskiej drogówki, w związku z rozpoczęciem wakacji, prowadzili w ostatnich dniach wzmożone działania „Bezpieczny weekend”. Niestety i tym razem nie obyło się bez mandatów oraz kierowców zatrzymanych za jazdę na „podwójnym gazie”.

 5. Zderzenie motocyklisty z żubrem

  Kierujący motocyklem 28-latek, w rejonie Białowieży, zderzył się żubrem, który niespodziewanie wbiegł na drogę. W wyniku wypadku motocyklista, z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają hajnowscy policjanci

 6. Zmany w przepisach ruchu drogowego - policjanci informują!

  Od 18 maja 2015 roku wchodzą w życie ważne zmiany w obowiązujących przepisach ruchu drogowego. Podlascy policjanci informują kierowców o tych zmianach i apelują o zapoznanie się z nowymi przepisami.