KPP Hajnówka

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Komunikacja z osobami głuchoniemymi
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
NIEBIESKA LINIA
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów

Ruch drogowy

 1. W Hajnówce ruszyła akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo”

  Hajnowscy policjanci rozpoczęli w sobotę na terenie miasta i powiatu działania prewencyjne „Kręci mnie bezpieczeństwo”, ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa rowerzystom.

 2. Nietrzeźwi kierowcy na drogach powiatu hajnowskiego

  Hajnowscy policjanci podczas świątecznego długiego weekendu zatrzymali 4 kierowców „na podwójnym gazie”. Niechlubny rekordzista w tym gronie miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie, pozostali powyżej 2. Teraz nieodpowiedzialni kierowcy za swoje zachowanie będą tłumaczyć się przed sądem.

 3. Bezpieczna Wielkanoc

  Przed nami okres przedświątecznej gorączki zakupów, biegania po sklepach, a potem czas Świąt Wielkanocnych, w czasie których odwiedzamy rodziny, najbliższych i wyjeżdżamy by odpocząć. Zaaferowani tym wszystkim często zapominamy o najważniejszym: o szeroko pojętym bezpieczeństwie.

 4. Hajnowscy funkcjonariusze prowadzą akcję- "Zakupy nie zając nie uciekną! Bezpiecznie dojedź/ dojdź do celu"

  Hajnowscy funkcjonariusze prowadzą akcję- "Zakupy nie zając nie uciekną! Bezpiecznie dojedź/ dojdź do celu", której głównym założeniem jest edukacja społeczeństwa w zakresie należytych zachowań na drodze oraz minimalizacja zdarzeń z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 5. Hajnowscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali 3 kierujących, którzy w terenie zbudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50 km/ h - potwierdzenie zagrożenia z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa działa i przynosi zamierzone efekty. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce w ramach realizacji zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa ujawnili w jednym ze wskazanych na mapie miejsc trzech kierujących, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km w terenie zabudowanym.

 6. Działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

  Hajnowska „drogówka” przeprowadziła wczoraj akcję pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, w trakcie których ujawnili 2 nietrzeźwych kierujących- jeden poruszał się rowerem drugi to kierowca motoroweru. Działania ukierunkowane były na zapewnienie bezpieczeństwa pieszym oraz rowerzystom.