KPP Hajnówka

Aktualności

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Komunikacja z osobami głuchoniemymi
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
NIEBIESKA LINIA
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
NBO

Ruch drogowy

 1. Noś odblaski - daj szansę kierowcy

  Hajnowscy policjanci w trakcie codziennej służby prowadzą działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. To właśnie piesi stanowią grupę szczególnego ryzyka. Mundurowi przypominają, że każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym zobowiązany jest do noszenia odblasków w sposób widoczny dla kierujących.

 2. Majowy weekend na hajnowskich drogach – podsumowanie działań policjantów

  W miniony weekend na drogach powiatu hajnowskiego doszło do 7 niegroźnych kolizji drogowych. Mundurowi zatrzymali też trzech kierowców będących pod wpływem alkoholu

 3. Bądź widoczny - noś odblaski!

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Hajnówce cyklicznie prowadzą działania ukierunkowane na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. W ramach działań przypominają pieszym, że dzięki odblaskom noszonym w widoczny sposób dla innych uczestników ruchu drogowego stają się bardziej widoczni, przez co bezpieczniejsi.

 4. Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Hajnówce

  W Hajnówce na terenie Zespołu Szkół nr 2 w Hajnówce odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”. Do konkursu przystąpiło 15 drużyn. Hajnowscy policjanci uczestniczyli w sędziowaniu i ocenianiu uczestników.

 5. Zderzenie jednośladów – policjanci apelują o ostrożność

  Trzy osoby trafiły do szpitala po tym jak kierujący motorowerem 14-latek, jadący wraz z 11-letni bratem, wjechał w 86-letniego rowerzystę. Hajnowscy policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 6. Wypadek w Hajnówce

  20-letni kierowca bmw na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Na skutek zdarzenia 3 osoby trafiły do szpitala. Okoliczności i przyczyny wypadku ustalają policjanci z Hajnówki.