KPP Hajnówka

Aktualności

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Stop agresji drogowej
NIEBIESKA LINIA
Policjant który mi pomógł
Ludzie to nie towar
Kieruj się rozsądkiem

Ruch drogowy

 1. Powiatowe eliminacje "Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym"

  W poniedziałek w Hajnówce odbyły się powiatowe eliminacje „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”. W przeprowadzeniu rozgrywek pomiędzy uczniami z podstawówek i gimnazjów pomagali hajnowscy policjanci ruchu drogowego.

 2. Wypadek na trasie Hajnówka - Narew

  20-letni kierowca bmw najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu mercedesowi. W wyniku zderzenia pojazdów obaj kierujący ranni trafili do szpitala. Okoliczności wypadku szczegółowo wyjaśniają teraz hajnowscy policjanci.

 3. "Trzeźwy poranek" w Hajnówce

  Niemal 200 skontrolowanych kierujących - to efekt akcji „Trzeźwy poranek” przeprowadzonej dzisiaj przez policjantów hajnowskiej drogówki w ramach ogólnopolskiej kampanii „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Wśród całej grupy kierowców znalazł się jeden nieodpowiedzialny, który wsiadł za kierownicę audi mając 1 promil alkoholu w organizmie. Ten 37-latek stracił już prawo jazdy, a za swoje postępowanie będzie teraz odpowiadał przed sądem.

 4. Ogólnodostępny alkomat w hajnowskiej komendzie

  Wczoraj w holu Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce zainstalowany został nowy, ogólnodostępny i samoobsługowy alkomat. Urządzenie, z którego każdy będzie mógł skorzystać bez angażowania funkcjonariuszy, zostało przekazane hajnowskim policjantom przez Burmistrza Miasta Hajnówka.

 5. Bądź bezpieczny na drodze

  1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.

 6. Przed egzaminem na prawo jazdy

  Policjanci z hajnowskiej drogówki spotkali się z uczniami liceum, którzy zamierzają zdawać w najbliższym czasie egzaminy na prawo jazdy. Mundurowi, aby pomóc uczniom i zachęcić ich do bezpiecznych zachowań na drodze, omawiali przepisy dotyczące ruchu drogowego oraz zasady związane z uzyskaniem prawa jazdy.