KPP Hajnówka

Aktualności

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Komunikacja z osobami głuchoniemymi
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
NIEBIESKA LINIA
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów

Ruch drogowy

 1. Nietrzeźwi kierujący w powiecie hajnowskim

  Trzech pijanych kierujących zostało zatrzymanych przez hajnowskich policjantów w miniony weekend. Niechlubny rekordzista miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wszyscy natychmiast stracili prawa jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 2. Wypadek na trasie Hajnówka - Narew

  45-latek kierujący seatem, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym mercedesem. W wyniku zdarzenia kierujący seatem poniósł śmierć na miejscu. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają hajnowscy policjanci.

 3. Potrącenie rowerzystki w Hajnówce

  63-letnia rowerzystka z obrażeniami głowy trafiła do szpitala w wyniku potrącenia przez matiza. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.00 w Hajnówce. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce.

 4. Symulacja zderzeń wśród młodych kierowców

  Hajnowscy policjanci zorganizowali niecodzienne zajęcia uczniom Zespołu Szkół Zawodowych w Hajnówce. Przy wykorzystaniu symulatora zderzeń przekonywali uczniów, że warto zapinać pasy bezpieczeństwa.

 5. O bezpieczeństwie na wakacjach podczas pikniku w Kleszczelach

  Policjanci z Hajnówki uczestniczyli w pikniku rodzinnym w Kleszczelach. Na swoim stoisku edukowali mieszkańców w zakresie bezpiecznych zachowań. Największym zainteresowaniem cieszył się symulator zderzeń.

 6. Za przekroczenie prędkości o 54 km/h stracił prawo jazdy.

  Policjanci z hajnowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 19-letniemu kierującemu audi, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.