KPP Hajnówka

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Komunikacja z osobami głuchoniemymi
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
NIEBIESKA LINIA
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Stop agresji drogowej
Policjant który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów

Ruch drogowy

 1. Bądź widoczny na drodze – noś odblaski

  Początek jesieni, zmiana aury i szybciej zapadający zmrok powodują pogorszenie warunków drogowych. Ograniczona widoczność ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu, zwłaszcza pieszych i rowerzystów. Hajnowscy policjanci apelują o rozwagę i używanie elementów odblaskowych.

 2. Przekroczył prędkość o 66 km

  Funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego z Hajnówki pełniący służbę wspólnie z funkcjonariuszem Straży Granicznej zatrzymał do kontroli mężczyznę, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 116 km/h. Tym samym przekroczył on dopuszczalną prędkość o 66 kilometrów. Kierowcy nissana zatrzymano prawo jazdy.

 3. „Błysk” w Hajnówce

  Hajnowscy policjanci prowadzą na terenie miasta działania prewencyjne pod nazwą „Błysk”, które mają na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ramach tych działań w rejonach przejść dla pieszych policjanci drogówki monitorują ruch pieszych i pojazdów.

 4. Noś odblaski – działania hajnowskiej Policji

  Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego hajnowskiej Policji w trosce o bezpieczeństwo pieszych uczestników ruchu drogowego prowadzili dzisiaj działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” podczas których przypominali o zachowaniu szczególnej ostrożności na drodze oraz o obowiązku noszenia elementów odblaskowych.

 5. Kolejne zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Hajnowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Jechał o 51 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu hajnowskiego.

 6. Działania ,,Błysk” oraz „Bezpieczna droga do szkoły” na hajnowskich drogach

  W trosce o bezpieczeństwo na drodze policjanci pionu ruchu drogowego z Komendy Policji w Hajnówce prowadzą działania „Błysk” oraz „Bezpieczna droga do szkoły”. Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego, zwłaszcza tych najmłodszych, aby ich droga do szkoły była bezpieczna.