KPP Hajnówka

Aktualności

Polecamy

Kieruj się rozsądkiem
Stop agresji drogowej
Reporter Podlaskiej Policji
Ludzie to nie towar
NIEBIESKA LINIA

Ruch drogowy

 1. Przed egzaminem na prawo jazdy

  Policjanci z hajnowskiej drogówki spotkali się z uczniami liceum, którzy zamierzają zdawać w najbliższym czasie egzaminy na prawo jazdy. Mundurowi, aby pomóc uczniom i zachęcić ich do bezpiecznych zachowań na drodze, omawiali przepisy dotyczące ruchu drogowego oraz zasady związane z uzyskaniem prawa jazdy.

 2. Hajnowska drogówka przypomia o odblaskach

  Hajnowscy policjanci w ramach prowadzonych działań profilaktycznych apelują o rozwagę i przypominają o konieczności noszenia elementów odblaskowych przez pieszych poruszających się po zmierzchu poza terenem zabudowanym.

 3. Działania "Błysk" na hajnowskich drogach

  W trosce o bezpieczeństwo pieszych hajnowscy policjanci prowadzą na terenie miasta działania „Błysk”. Mają one na celu ograniczenie liczby zdarzeń drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego

 4. Działania "Błysk" w Hajnówce

  Policjanci z Hajnówki prowadzą działania pod nazwą „Błysk”, które mają na celu zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu. W ramach tych działań w rejonach przejść dla pieszych policjanci drogówki monitorują ruch pieszych i pojazdów. Mundurowi zwracają szczególną uwagę na sposób zachowania kierujących samochodami w stosunku do pieszych.

 5. "Trzeźwy poranek"

  141 skontrolowanych kierujących - to efekt akcji „Trzeźwy poranek” przeprowadzonej dzisiaj przez policjantów hajnowskiej drogówki w ramach ogólnopolskiej kampanii „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”.

 6. Wypadek na trasie Hajnówka - Narew

  38-letni kierowca dostawczego mercedesa, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka fiatem.