KPP Hajnówka

Blok KWP

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Kontrola autobusów
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
NIEBIESKA LINIA
Komunikacja z osobami głuchoniemymi
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Stop agresji drogowej
Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów
Policjant który mi pomógł

Ruch drogowy

 1. Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa hajnowscy policjanci zatrzymali kolejnego pirata drogowego

  Policjanci hajnowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Mężczyzna jechał 140 km/h. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu hajnowskiego

 2. Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, był pod wpływem alkoholu i przewoził poszukiwanego

  Policjanci z Hajnówki zatrzymali 19-latka, który zabrał swojej konkubinie samochód. Kierujący miał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów, dodatkowo prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości oraz przewoził nieletniego poszukiwanego do ośrodka wychowawczego.

 3. STRACIŁ PRAWO JAZDY ZA PRZEKROCZENIE PRĘDKOŚCI O 58 KM/H

  Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Hajnówce podczas kontroli prędkości w miejscu zagrożonym wskazanym przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa ujawnili kierującego motocyklem, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 58 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a ponadto został ukarany mandatem karnym.

 4. Promocja krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa oraz zatrudnienia w policji podczas Ekologicznego Forum Młodzieży

  W miniony weekend hajnowscy policjanci zachęcali młodzież uczestniczącą w Ekologicznym Forum Młodzieży do podjęcia pracy w policji oraz promowali krajową mapę zagrożeń bezpieczeństwa.

 5. Motocykl nie wybacza błędów

  Bez wątpienia pogoda sprzyja motocyklistom. Na drogach możemy spotkać coraz więcej użytkowników jednośladów. Niestety wraz z jego rozpoczęciem dochodzi do zdarzeń z udziałem tej grupy użytkowników dróg. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Tylko 17 maja br. w wypadkach drogowych zginęło aż 15 osób, z czego 1/3 ofiar stanowili motocykliści.

 6. Chciał przekupić hajnowskich policjantów

  Nietrzeźwy rowerzysta chciał nakłonić hajnowskich policjantów do odstąpienia od czynności służbowych. Za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.