KPP Hajnówka

Blok KWP

Polecamy

BEZPŁATNE BADANIE ŚWIATEŁ
Krajowa Mapa Zagrozeń Bezpieczeństwa
Przemoc wobec osób starszych
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Kontrola autobusów
Kieruj się rozsądkiem
NIEBIESKA LINIA
Ludzie to nie towar
Stop agresji drogowej
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu
Konkurs dla przedszkoli na odblask
Reporter Podlaskiej Policji

Ruch drogowy

 1. Kolejny pirat drogowy wyeliminowany dzięki KMZB

  Policjanci z hajnowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierującemu toyotą, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 70 km/h. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mundurowi apelują o ostrożną jazdę oraz dostosowanie prędkości do przepisów i warunków panujących na drodze.

 2. „BEZPIECZNY AUTOBUS” na hajnowskich drogach

  Hajnowscy policjanci prowadzili trzydniowe działania „Bezpieczny Autobus”. Głównym celem policyjnej akcji było zapewnienie bezpieczeństwa, głównie dzieci i młodzieży, w trakcie podróży do miejsc letniego wypoczynku. Policjanci ruchu drogowego prowadzili wzmożone kontrole autobusów, sprawdzając głównie ich stan techniczny, trzeźwość kierowców, przestrzegania ograniczeń prędkości i przepisów prawa transportowego.

 3. „JEDNOŚLADEM BEZPIECZNIE DO CELU” w powiecie hajnowskim.

  W minioną sobotę wyruszył z Hajnówki I Hajnowski Rajd Rowerowy, w którym wzięło udział około 100 rowerzystów. O bezpieczeństwo rowerzystów zadbali hajnowscy policjanci.

 4. „Odblaskowe eksperymenty” w powiecie hajnowskim”

  Hajnowscy policjanci przeprowadzili w tym tygodniu dwie akcje edukacyjno-informacyjne "Odblaskowy eksperyment". Do udziału w nim zaprosili osoby starsze z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Hajnówce oraz uczniów Technikum Leśnego w Białowieży. Przedsięwzięcia profilaktyczne dotyczące poprawy bezpieczeństwa pieszych prowadzone są w ramach akcji edukacyjno-informacyjnej pn. „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM!”, która została przygotowana przez Komendę Główną Policji wspólnie z Konferencją Episkopatu Polski oraz Polską Radą Ekumeniczną.

 5. Bezpieczny przejazd

  Hajnowscy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili wczoraj działania profilaktyczne „Bezpieczny przejazd”. Główny cel akcji to uświadamianie kierujących i pieszych o konieczności zachowania szczególnej ostrożności w rejonie przejazdów kolejowych.

 6. Policjanci WRD promowali bezpieczeństwo w czasie ferii i uczyli pierwszej pomocy

  Hajnowscy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego realizując założenia porozumienia o współpracy pomiędzy Komendą Powiatową Policji w Hajnówce a Zespołem Szkół Zawodowych, w ramach „Bezpiecznych ferii”, spotkali się z młodzieżą klasy mundurowej. Funkcjonariusze oprócz promowania zasad bezpieczeństwa podczas ferii uczyli udzielania pierwszej pomocy.