KPP Hajnówka

Blok KWP

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Kontrola autobusów
Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
NIEBIESKA LINIA
Komunikacja z osobami głuchoniemymi
Kieruj się rozsądkiem
Ludzie to nie towar
Stop agresji drogowej
Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów
Policjant który mi pomógł
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

Ruch drogowy

 1. Kolejne zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Hajnowscy policjanci z ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy 22-latkowi, który w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 106 km/h. Jechał więc o 56 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu hajnowskiego

 2. Działania „Truck-Bus” na drogach powiatu hajnowskiego

  Policjanci hajnowskiej drogówki, w ramach realizowanych działań "Truck-Bus", kontrolowali autobusy, pojazdy ciężarowe oraz dostawcze. Funkcjonariusze m.in. sprawdzali trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz dokonywali pomiarów prędkości.

 3. Bezpieczna droga do przedszkola

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce prowadzą regularne działania prewencyjne "Bezpieczna droga do szkoły". W ubiegłym tygodniu mundurowi odwiedzili dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 oraz Niepublicznego Przedszkola Językowego RED BUS w Hajnówce. Spotkania były doskonałą okazją do przypomnienia najmłodszym podstawowych przepisów ruchu drogowego, których należy przestrzegać poruszając się po drodze.

 4. Hajnowscy policjanci kontrolowali autobusy przewożące uczniów

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce w ramach ogólnopolskich działań „Bezpieczna droga do szkoły/domu” prowadzą kontrole autobusów szkolnych na terenie całego powiatu. Głównym celem prowadzonych kontroli jest poprawa bezpieczeństwa dzieci i młodzieży dowożonych do i ze szkół zbiorowymi środkami transportu. Dzisiaj mundurowi sprawdzili autobusy, którymi dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Hajnówce wyruszały na wycieczki szkolne.

 5. Kolejne zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Hajnowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Jechał o 69 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu hajnowskiego.

 6. Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego- działania na terenie powiatu hajnowskiego

  Hajnowscy policjanci w dniach 22-28 sierpnia prowadzą na terenie powiatu działania prewencyjne pn. „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”. Działania te ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, głównie pieszych. Policjanci przypominają i apelują o rozwagę na drogach, używanie elementów odblaskowych zwłaszcza podczas poruszania się poboczami i podczas przechodzenia przez jezdnię.