Wigilia u hajnowskich policjantów - Aktualności - KPP Hajnówka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wigilia u hajnowskich policjantów

Data publikacji 22.12.2017

Wczoraj w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce odbyło się spotkanie wigilijne. Były życzenia i dzielenie się opłatkiem.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Funkcjonariusze i pracownicy cywilni złożyli sobie wzajemnie życzenia oraz przełamali się opłatkiem. Świąteczne spotkanie otworzył życzeniami Komendant Powiatowy Policji w Hajnówce nadkom. Tomasz Haraburda. W uroczystości uczestniczyli również księża kapelani w osobach księdza Zbigniewa Niemyjskiego oraz księdza Pawła Sterlingowa, którzy udzielili zebranym błogosławieństwa. Funkcjonariusze, pracownicy komendy i kapelani wspólnie łamali się opłatkiem życząc sobie spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie uświetniły wigilijnym przedstawieniem dzieci z Przedszkola nr 5 w Hajnówce, które zaśpiewały uczestnikom spotkania przepiękne kolędy. W podziękowaniu wszystkie dzieci otrzymały od policjantów drobne upominki oraz odblaski. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.hajnowka.policja.gov.pl