Policjanci zatrzymali 18-latka podejrzanego o uszkodzenie samochodów - Aktualności - KPP Hajnówka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali 18-latka podejrzanego o uszkodzenie samochodów

Data publikacji 17.01.2018

Hajnowscy policjanci ustalili i zatrzymali 18-latka podejrzanego o uszkodzenie mitsubishi oraz skody poprzez ułamanie lusterek w obu pojazdach. Do zdarzenia doszło 10 grudnia ubiegłego roku w Hajnówce. Wartość start oszacowano łącznie na kwotę ponad 2 000 złotych. Dalszym losem mężczyzny zajmie się teraz sąd.

Policjanci hajnowskiej jednostki ustalili i zatrzymali 18-letniego mieszkańca Hajnówki, który jest podejrzany o uszkodzenie dwóch samochodów osobowych - mitsubishi oraz skody, poprzez urwanie zewnętrznych lusterek w obu pojazdach. Do zdarzenia doszło 10 grudnia ubiegłego roku, około godziny 1.00, na jednej z ulic na terenie Hajnówki. Oba samochody były zaparkowane przed posesjami właścicieli. Wartość strat oszacowano łącznie na kwotę ponad 2 000 złotych. W wyniku prowadzonych czynności w tej sprawie funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego hajnowskiej komendy ustalili i wczoraj zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie pojazdów. 18-latek usłyszał już zarzuty, do których popełnienia się przyznał. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.hajnowka.policja.gov.pl