Spotkanie w przedszkolu z dzielnicowymi - Aktualności - KPP Hajnówka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie w przedszkolu z dzielnicowymi

Data publikacji 31.01.2018

Hajnowscy policjanci oraz pracownicy zajmujący się profilaktyką, w ramach działań „Bezpieczne ferie”, prowadzą spotkania z najmłodszymi mieszkańcami miasta i powiatu. Mundurowi odwiedzili wczoraj dzieci z Przedszkola nr 2 w Hajnówce. Przedszkolakom przypomniane zostały podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku.

Dzielnicowi oraz pracownicy zajmujący się profilaktyką z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce, w ramach ogólnopolskich działań  "Bezpieczne ferie", prowadzą spotkania edukacyjno – informacyjne w szkołach i przedszkolach. Wczoraj mundurowi odwiedzili Przedszkole nr 2 w Hajnówce. Dzieciom przypomniane zostały główne zasady bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych. Ponadto, mundurowi rozmawiali z przedszkolakami na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Przypomnieli też najmłodszym numery alarmowe omawiając wspólnie z dziećmi zasady korzystania z nich. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem młodych słuchaczy, o czym świadczyły liczne pytania zadawane prelegentom przez najmłodszych. Na zakończenie policjanci rozdali przedszkolakom kolorowanki z obrazkami o tematyce bezpieczeńswa. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.hajnowka.policja.gov.pl