Policjanci zatrzymali trzech podejrzanych o pobicie - Aktualności - KPP Hajnówka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali trzech podejrzanych o pobicie

Data publikacji 01.02.2018

Hajnowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 25-latka. Mieszkańcy Białowieży usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce, w nocy z niedzieli na poniedziałek, otrzymał zgłoszenie o pobiciu, do którego miało dojść przy jednym z punktów handlowych w Białowieży. Jak ustalili  policjanci, 25-letni mieszkaniec Białowieży został zaatakowany bez powodu przez osoby, które przebywały w tym czasie w pobliżu sklepu. Agresorzy bili i kopali poszkodowanego po całym ciele. Mężczyzna jednak zdołał im uciec. Kiedy napastnicy zauważyli, że poszkodowany dzwoni ze swojego telefonu, podbiegli do niego i ponownie go pobili. 25-latka z miejsca zdarzenia zabrał wezwany na miejsce zdarzenia ojciec.  

Mundurowi, po otrzymaniu zgłoszenia, natychmiast podjęli intensywne działania zmierzające do ustalenie i zatrzymania sprawców. Już następnego dnia dwóch z nich znalazło się w policyjnym areszcie, natomiast we wtorek dołączył do nich trzeci podejrzany o udział w tym pobiciu. Okazało się, że są to 41, 25 i 18-letni mieszkańcy Białowieży.

Cała trójka usłyszała zarzut pobicia. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.