Hajnowscy dzielnicowi w trosce o osoby narażone na wychłodzenie - Aktualności - KPP Hajnówka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Hajnowscy dzielnicowi w trosce o osoby narażone na wychłodzenie

Data publikacji 01.02.2018

Hajnowscy policjanci na bieżąco realizują działania w ramach programu "Nie bądźmy obojętni", dzielnicowi w ramach codziennej służby, sprawdzają opuszczone budynki i odwiedzają osoby potrzebujące pomocy.

W okresie zimowym policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce systematycznie realizują działania mające na celu pomóc potrzebującym. Dzielnicowi w czasie codziennych służb odwiedzają osoby starsze, samotne, potrzebujące szczególnie zimą pomocy. Sprawdzają w jaki sposób mogą pomóc osobom zagrożonym wychłodzeniem lub zamarznięciem. Policjanci jak co roku współpracują w tym zakresie z ośrodkami pomocy społecznej. Wspólne kontrole i odwiedziny w miejscu zamieszkania na stale wpisały się w ramy programu „Nie bądźmy obojętni’. Wczoraj dzielnicowy z terenu gminy Czyże wraz z pracownikiem socjalnym wspólnie odwiedzali osoby zamieszkujące samotnie na terenie gminy. Osobom potrzebującym na bieżąco przekazywane były informacje, gdzie mogą szukać doraźnej pomocy, aby przetrwać trwającą zimę.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.hajnowka.policja.gov.pl