Policjanci odwiedzają miejsca letniego wypoczynku dzieci i młodzieży - Aktualności - KPP Hajnówka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odwiedzają miejsca letniego wypoczynku dzieci i młodzieży

Data publikacji 24.07.2020

Hajnowscy policjanci, wczoraj odwiedzili dzieci z Akademii Piłkarskiej „Pasja” podczas letniego wypoczynku. W trakcie spotkania omówione zostały podstawowe zasady bezpieczeństwa. Dzieci wzięły także udział w grze terenowej. Wykorzystując dawną zabawę „podchody” profilaktycy przygotowali na trasie szereg zagadek, wierszyków i rad.

Hajnowscy profilaktycy, wczoraj spotkali się z dziećmi z Akademii Piłkarskiej „Pasja”, które uczestniczą w letnim wypoczynku. Podczas spotkania przypomniano najmłodszym podstawowe zasady, którymi należy się kierować podczas wakacyjnych zabaw. Spotkania takie są też doskonałą okazją do powtórzenia zasad bezpieczeństwa nad wodą, w lesie oraz w ruchu drogowym.

Dzieci wzięły też udział w grze terenowej. Pomysłodawcami gry byli hajnowscy profilaktycy. W terenie, wykorzystując różnego rodzaju techniki, uczyli dzieci przepisów ruchu drogowego i zasad bezpieczeństwa. Wykorzystując dawną zabawę „podchody” przygotowali na całej długości trasy przejścia szereg zagadek, wierszyków i rad.