Ruszyła Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa - Aktualności - KPP Hajnówka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ruszyła Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji 04.07.2016

01 lipca 2016 r. rozpoczął się pilotaż interaktywnej „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa” na terenie województwa podlaskiego. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce zorganizowali punkty informacyjne, w którym osoby zainteresowane mogły zapoznać się z zasadami korzystania z nowego narzędzia Policji pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".

W ubiegły piątek oraz sobotę hajnowscy funkcjonariusze zorganizowali dwa punkty informacyjne dotyczące „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Pierwszy z nich został zorganizowany w 1 lipca przed Urzędem Miasta w Hajnówce, natomiast drugi następnego dnia w Białowieży na parkingu przy ul. Parkowej. Funkcjonariusze przeprowadzili tam instruktaż odnośnie korzystania z platformy "Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", osoby zainteresowane mogły dowiedzieć się jak korzystać z tego narzędzia, ale również porozmawiać z policjantami o bezpieczeństwie w swoim miejscu zamieszkania. 

Kolejny policyjny punkt informacyjny będzie dostępny również 07 lipca 2016 roku w godz. 09.00 - 15.00 przed Urzędem Miasta Hajnówka. Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu hajnowskiego do zapoznania się z wdrażanym narzędziem informatycznym pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.hajnowka.policja.gov.pl