Hajnowscy funkcjonariusze powitali nowego Zastępcę Komendanta Policji - Aktualności - KPP Hajnówka

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Hajnowscy funkcjonariusze powitali nowego Zastępcę Komendanta Policji

Data publikacji 14.11.2017

Wczoraj w świetlicy hajnowskiej Komendy Policji odbyła się uroczystość powitania I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce podinsp. Marka Paleckiego.

Z dniem 13 listopada 2017 roku Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Daniel Kołnierowicz powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce podinsp. Marka Paleckiego. Wczoraj w świetlicy hajnowskiej Komendy Policji Komendant Powiatowy Policji w Hajnówce nadkom. Tomasz Haraburda uroczyście powitał podinsp. Marka Paleckiego. W uroczystości udział wzięli funkcjonariusze oraz pracownicy  Komendy.   

Podinsp. Marek Palecki ma 39 lat, jest żonaty, ma dwoje dzieci. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie, ukończył kierunek zarządzanie i marketing w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. W Policji służy od ponad 18 lat. Pierwsze policyjne kroki  stawiał w 1998 roku w Oddziale Prewencji Policji w Białymstoku, gdzie pełnił służbę na różnych stanowiskach, m.in. dowódcy Kompanii Oddziału Prewencji Policji oraz dowódcy Plutonu Wsparcia Taktycznego Oddziału Prewencji Policji. W marcu 2011 roku opuścił szeregi OPP w Białymstoku i został przeniesiony do Sztabu Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, gdzie m.in. zajmował stanowisko eksperta Zespołu Operacji Policyjnych. W maju 2016r. objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji KWP w Białymstoku, a następnie w marcu bieżącego roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie. Z dniem 13 listopada  2017 roku podinsp. Marek Palecki został przeniesiony i powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce.

Osoby uczestniczące w uroczystości, na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Hajnówce nadkom. Tomaszem Haraburdą życzyli podinsp. Markowi Paleckiemu  powodzenia i dalszych sukcesów.

 

Oficer prasowy KPP w Hajnówce asp. szt.  Irena Kuptel